Reference

Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za proměnu. Doma i v práci jsem sklidila velikánské pochvaly. A těch komplimentu..... Všude už Vás doporučuji...

Kristýna

Dobrý den, jste velmi krásná a šikovná slečna s velkým osobním kouzlem, tak proč to neříct otevřeně!

Jan

Moc Vám chci poděkovat za skvělou přeměnu mojí kamarádky. Změnu vnímá nejen nejbližší okolí, ale hlavně ona sama. Je mnohem sebevědomější a šťastnější.

Pavel

Patří Vám nesmírné díky za výběr bezchybného dress code na pohovor. Místo jsem dostala a díky Vašim radám, se cítím mnohem líp.

Alena

Od doby co se známe, nakupuji už jedině s Vámi!

Libor

 
 
Listopad 2014
Při nákupech se slečnou Klárou vždy ušetřím, protože vše co spolu koupíme nosím.
 
Září 2014

Tento blog mě velice inspiroval stylem oblékání. Líbí se mi zachování elegantního, barevně sladěného oblečení s módními výstřelky a doplňky. Najdu zde  velkou inspiraci pro jakoukoliv příležitost. Klára mi pomohla vybrat z mého šatníku a dokoupit vše potřebné k doplnění mých outfitů

Červenec 2014

Klárka mi pomohla vytřídit a obnovit šatník. Jsem nadšená, spolupráce s ní mě vyloženě bavila a s výsledkem jsem nadmíru spokojená. Tahle mladá stylistka prostě ví, co dělá a dělá to ráda!

Květen 2014

Kláru musím velice pochválit! Pomohla mi opět se cítit žensky a sebevědomě, navíc velice příjemná slečna :) Rozhodně doporučuji

Duben 2014

Vždy dokonale sladěná a vždy se zajímavou radou, jak ještě vylepšit váš outfit. Líbí se mi, jak si všímá i drobných detailů a vždy má v rukávě nějakou dobrou vychytávku - například jak na objem vlasů, kde si dobře zacvičit, či sehnat šik boty. Bez Klárky bych si netroufla hledat ty správně padnoucí brýle. Má to prostě v oku!

Leden 2014
Klárka je jediný človek, ktorému by som sa zverila v otázke módy :) Táto mladá dáma totiž nie je len veľmi nadaná a vkusná, ale tiež neskutočne originálna, čo považujem za jej najväčšiu prednosť. Či už do práce, na ples alebo na párty, vyčarí vám outfit ako z rozprávky :) 
Únor 2014
Slečna Klárka je velice milá a šikovná osůbka, které se vždy svěřím do péče ohledně mého šatníku. Přesně ví, co se na moji postavu hodí. Je pro mě i velice důležité, že věci ve kterých bych se já sama necítila dobře, mi nevnucuje. Kombinace oblečení, které vymyslí, by mě ani ve snu nenapadly a vždy jsem s nimi velice spokojená.  Pokud máte pocit, že vaše postava není dokonalá, nebojte se na slečnu Klárku obrátit. Je to její další milá přednost –nemusíte se před ní cítit nějak trapně. 
Březen 2014
Když se podívám na Klářiny modely, přijde mi, jakoby všechny jednotlivé části outfitu prodávali v jednom „balíčku“. Protože vždy působí perfektně jako celek. Barvy k sobě ladí, i když může jít o úplně odlišné barvy a odstíny. Často model rozzáří doplňky, které jsou z pestrých pastelových barev (fialová, modrá, červená). Klářina oblíbená barva je bílá, kterou používá téměř u všech modelů. Bílá je barva elegantní a zároveň nenásilná. Jak říká moje máma, bílá se hodí ke všemu. Což je pravda, ovšem je potřeba s ní zacházet opatrně, aby model nevypadal lacině. To Klára perfektně zvládá. Věřím, že za jedno dopoledne strávené na nákupech s Klárou, bych díky jejím radám nakoupil mnohem víc dobrých věcí, než kdybych sám týden chodil a přebíral a zkoušel, až bych z obchodů odešel s klasickým tričkem s nějakým zaručeně vtipným a „cool“ potiskem a dalšími nepohodlnými džínami, které mi v obchodě byly, ale doma se jako zázrakem zmenšili. Klára má v módě přehled a na naše poměry je odvážná, přitom ne nějak přehnaně extravagantní, což je výborná kombinace. 
Duben 2014
Klárčiny modely se mi líbí proto, že se nebojí ostatním ukázat inspirativní eleganci pro všechny příležitosti... Taková je i ona - šik avšak stále alespoň trošku princeznou. 
Květen 2014
Nedávno jsem šla na jednu slavnostnější událost, měla jsem nakoupené oblečení, ale vůbec jsem si nevěděla rady s doplňky. Zavolala jsem proto svojí ověřené stylistce Klárce Nekulové, aby mi poradila. Nakonec jsme vybrali hodnou kombinaci doplňků - bot, kabelky a šperků ke květovaným šatům. Na akci jsem byla všemi chválena, proto poprosím o radu Klárku i příště a můžu ji jen doporučit i ostatním, kteří potřebují poradit s outfitem !

Červen 2014
Na rozdíl od převažující většiny blogů, kde se můžeme dívat na kombinace outfitů aktuální sezóny, blog Kláry Nekulové přináší i něco jiného. Velice vkusně a nadčasově spolu ladí trendy kousky s oblečením a doplňky, které byly aktuální minulé sezóny nebo s jinými univerzálními kusy. Jedná se tedy kromě pěkného blogu i o ukázku a možná rady, jak nosit i něco jiného než nynější trendy a být přitom in. 
 
RYCHLÝ KONTAKT Klára Nekulová    klara.nekulova@gmail.com    +420 608 032 478

 

RYCHLÝ KONTAKT

Klára Nekulová
Tel.: 608 032 478